KONST / Litografier / Färglitografi 14688408
nr 1468 8408
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
(1934-2002), Frankrike
Signerad, numrerad 45/200. Oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 54x64 cm
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral), fransk bildkonstnär född 1934, död 2002.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:09:31
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
Läs mer om Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)